22.augustā 11.30

22. augustā plkst. 11.30 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēka-informācijas centrs (RPLB-IC) aicina savus mazos lasītājus uz trešo literāro lenču “Ēdam kā grāmatā”. Šajā vasarā (jūnijā, jūlijā, augustā) bibliotēka bērniem piedāvā 3 pasākumu ciklu “Literārs lenčs”.

Par lenču tiek dēvētas otrās brokastis vai vieglas pusdienas. Savukārt uz literāru lenču  “aicinām” arī grāmatu varoņus. Noslēdzošajā  “Ēdam kā grāmatā” pasākumā  lasīsim fragmentus no Tomaša Malkovska grāmatas “Kamils, kurš skatās ar rokām”. Grāmatas galvenais varonis ir neredzīgs piecgadīgs zēns. Gan grāmata, gan citas pasākuma aktivitātes dalībniekus iepazīstinās ar pasauli, kurā skatās ar rokām. Arī šoreiz neizpaliks gastronomiskā daļa – kāda ēdiena pagatavošana un baudīšana.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!