edam ka gramata

13. jūnijā plkst. 12.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēka-informācijas centrs aicina bērnus uz literāru lenču “Ēdam kā grāmatā”.

Šovasar (jūnijā, jūlijā, augustā) Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēka-informācijas centrs sākumskolas vecuma bērniem piedāvā 3 pasākumu ciklu “Literārs lenčs”. Par lenču tiek dēvētas otrās brokastis vai vieglas pusdienas, uz kurām šoreiz tiks “aicināti” arī grāmatu varoņi.  Katrā “Ēdam kā grāmatā” pasākumā tiks lasīta kāda izraudzīta bērnu grāmata ar fragmentu, kur minēts vai aprakstīts  kāds ēdiens. Pēc literārās daļas sekos gastronomiskā ‒ šī ēdiena pagatavošana un baudīšana. Noslēgumā radošas aktivitātes pēc izvēles: apskatītās grāmatas fragmentu zīmēšana vai galda spēles.

13.jūnijā, pirmajā literārajā lenčā būs tikšanās ar Lūisa Kerola visiem zināmo Alisi, bet kādu ēdienu no grāmatas mācīsimies gatavot, bērni uzzinās, atnākot uz pasākumu.

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Laipni aicināti!