Gaļina Gruziņa

„Ķiņķēziņi”
Balvenietes Gaļinas Gruziņas karikatūru grāmata. Saturā – politiskās pasaciņas; laiks seriāliem; bizness vai latviski – darbs; par zaļu zaļāks – skolas laiks; visādas nebūšanas un būšanas; ģimenes modelis; pārīši u. c.
Pārbaudīt pieejamību  
 

„Instrumentu grāmata”

Žurnāla „Praktiskais Latvietis” pielikums par amatniekam nepieciešamo „džentlmeņa (instrumentu) komplektu” – universālie, galdnieka, elektriskie u. c. instrumenti.
Pārbaudīt pieejamību
 

Antons Vaivods

„Cilvēka dzīve”
Skolotājs Antons Vaivods šajā grāmatā stāsta par savas dzimtas likteņgaitām, savu dzīvi, izglītību un pedagoģisko darbu, kā arī komentē vēsturiskus notikumus. Grāmatā iekļauti arī A. Vaivoda dzejoļi.
Pārbaudīt pieejamību
 

Jānis Kaņeps

„Pneimatiskās transporta ierīces”
Mācību līdzeklī aplūkota gabalkravu un beramkravu pneimatiskā transporta iekārtu uzbūve un darbības principi, kā arī pneimatisko manipulatoru uzbūve un pielietojumi.
Pārbaudīt pieejamību
 

Džo H. Sleits

„Auras enerģija”

Grāmatā sniegtas nepieciešamās stratēģijas, lai attīstītu spēju ieraudzīt, izskaidrot un ietekmēt auru.

Pārbaudīt pieejamību
 

Шерри Аргов

„Стерва ищет мужа, или Кто не спрятался, я не виновата!”
Padomi, kā iekarot vīrieša sirdi.
Pārbaudīt pieejamību
 

Андрей Колесников

„Я Путина видел!”
Autors parāda, kā radusies un attīstījusies „lielā abpusējā mīla” starp tautu un varu; kā uz prezidenta fona izskatās valsts ierēdņu elite un prezidents – uz „valsts labāko ļaužu” fona.
Pārbaudīt pieejamību
 

Андрей Колесников

„Меня Путин видел!”
Grāmatas „Я Путина видел!” turpinājums. Šeit autors raksta par to, kas notiek ar valsti, par kuras prezidentu strādā Vladimirs Putins, kā arī par to, kas notiek ar Putinu pašu, kopš viņš ir sācis strādāt par prezidentu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Валерий Синельников

„Практический курс доктора Синельникова”

Jūs iemācīsieties strādāt ar savu zemapziņu, pārvaldīt emocijas, atvadīsieties no bailēm, stresiem un nomāktības. Jūs iemācīsieties mīlēt sevi, tikuši vaļā no aizvainojuma un greizsirdības. Sapratīsiet savus tuviniekus un darbabiedrus. Grāmata sarakstīta tā, lai jums rastos iespaids, ka esat klāt meistara semināros. Jūs viegli apgūsiet jaunās iemaņas, kuras palīdzēs jums uzveikt savas kaites.

Pārbaudīt pieejamību
 

Ошо

„Любовь. Свобода. Одиночество”
Šajā grāmatā Ošo stāsta par to, kā uz savu dzīvi paskatīties ar jaunu skatienu un uzstādīt jaunas prioritātes, lai savā dzīvē un attiecībās ar cilvēkiem ienestu prieku un svaigumu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Ошо

„Радость”
Autors stāsta par to, kā dienu no dienas dzīvot priecīgu un laimīgu dzīvi, un mudina citādi paskatīties uz to, kas cilvēka dzīvē ir laime.
Pārbaudīt pieejamību
 

Ошо

„Свобода”
Šī grāmata domāta tiem, kuri vēlas iegūt patiesu brīvību – brīvību būt pašam sev.
Pārbaudīt pieejamību
 

Н. Морозова

„Чудное причудье”
Igaunijas vecticībnieku folklora. Šis specializētais zinātniskais izdevums, kurā iekļauts ap 750 tekstu, paredzēts filologiem, etnologiem, humanitāro specialitāšu studentiem, skolotājiem un ikvienam, kurš interesējas par tautas kultūru.
Pārbaudīt pieejamību
 

Н. Морозова

„Книжность староверов Эстонии”
Izdevums veltīts Igaunijas vecticībnieku kultūras un attīstības biedrības desmitgadei un vēsta par Igaunijas vecticībnieku grāmatniecību.
Pārbaudīt pieejamību
 

Пол Джонсон

„Популярная история евреев”
Vēsturnieks un žurnālists Pols Džonsons savā grāmatā apskata četrtūkstošgadīgo ebreju tautas vēsturi no tās sākuma saknēm līdz mūsdienām, izdara savus secinājumus par ebreju lomu un nozīmi pasaules vēsturē, tuvina lasītāju atbildei uz jautājumu, kuru sev uzdod visu paaudžu cilvēki: kāpēc mēs esam uz šīs zemes un vai mūsu vēsture ir vien bezjēdzīga notikumu summa?
Pārbaudīt pieejamību
 

Сергей Коновалов

„Болезни позвоночника и суставов
Dziednieka padomi pa mugurkaula un locītavu slimību uzveikšanu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Сергей Коновалов

„Заочное лечение
Dziednieks stāsta par ārstēšanu neklātienē.
Pārbaudīt pieejamību
 
 
Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.
 
Jaunās grāmatas RCB tiek izliktas divas reizes mēnesī – 1. un 16. datumā. Gadījumos, kad šajos datumos ir svētku dienas vai brīvdienas, jaunieguvumi tiek izlikti pirmajā darbdienā pēc attiecīgā datuma.