Sabiedrisko mediju tiesībsardzes Andas Rožukalnes lekcija

Piektdien, 2022. gada 21. oktobrī, plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) aicina uz sarunu ar Latvijas sabiedrisko mediju tiesībsardzi, RSU profesori Andu Rožukalni.

Tiesībsardze publiskajā lekcijā plānojusi apspriest šādas tēmas:

• Kāpēc profesionālā ētika un mediju pašregulācija ir svarīga?
  • Ko dara un kā strādā sabiedrisko mediju ombuds?
  • Kā jebkurš mediju lietotājs var rast atbildes, ja rodas šaubas par sabiedrisko mediju saturu un tā kvalitāti.

A. Rožukalne dalīsies ar aktuāliem piemēriem, atbildēs uz klausītāju jautājumiem. Tiks runāts arī par aktuāliem sabiedrisko mediju un mediju profesionālās ētikas jautājumiem – kara un konfliktu žurnālistiku, priekšvēlēšanu atspoguļojumu sabiedriskajos medijos, konkrētu sabiedrības grupu stereotipizācijas risku un citām problēmām.

Pieteikties lekcijai iespējams, zvanot uz tālruni 64622061 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uz tikšanos 21. oktobrī plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā, Atbrīvošanas alejā 81/5!