Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina uz tikšanos ar literāti Ligiju Purinašu Valsts kultūrkapitāla fonda projektā “Dzejas pietura “Rēzekne””.

Ligija Purinaša (1991) – literāte, literatūrkritiķe, publiciste, žurnāliste. Darbojas latgaliešu kultūras žurnālistikā, vairāku desmitu Latgales grāmatniekiem un literātiem veltītu rakstu, recenziju un sarunu autore kultūras ziņu portālā lakuga.lv. No 2019. gada maija autore raidījuma “Kolnasāta” literatūrkritikas sadaļā “Kolnasātys gruomotplaukts”. Šobrīd centra “Marta” komunikācijas speciāliste; arī radošajā darbībā tiecas aktualizēt sociālos jautājumus. 2019. gadā iznācis Ligijas

Purinašas debijas krājums “Sīvīte”, liecība par sievieti mūsdienu Latgalē. Krājums saņēmis Latgaliešu kultūras gada balvu “Boņuks” 2019, savukārt 2020. gadā nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā “Spilgtākā debija literatūrā”. 2022. gadā iznācis autores otrais dzejoļu krājums “Pierobežas”.

Tikšanās pasākums notiks 19. septembrī plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas 3. stāvā, ieeja bez maksas. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt vairāk par literāti, kā arī uzdot viņai jautājumus. Aicināti visi interesenti!
Uz tikšanos Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā!

vkkf logo