petjka

2024. gada 24. augustā plkst. 14.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā viesosies rēzekniete, radoša personība Irina Dubina.

Irina Dubina vidusskolu ir absolvējusi Rēzeknē, Rīgas Pedagoģiskajā skolā ir ieguvusi pedagoga izglītību, papildus apguvusi tūrisma konsultanta profesiju.

Literārā darbība aizsākusies 2006. gadā, izdotas 2 grāmatas – 2016. gadā dzejas krājums “Избранное“  (“Izlase”), 2020. gadā prozas krājums “ Передо мною серое шоссе“ (“Man priekšā pelēka šoseja”).

Autore savus darbus ir publicējusi almanahos “Поэт года” (“Gada dzejnieks”), “Писатель года” (“Gada rakstnieks”), “Наследие” (“Mantojums”), grāmatās “Антoлогия русской поэзии” (“Krievu dzejas antoloģija”), “Сборник стихов” (“Dzejas izlase”), “ Каталог современной литературы “ (“Mūsdienu literatūras katalogs”).

Visi interesenti tiek laipni aicināti uz grāmatas “Петька” (“Petjka”) prezentāciju Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā!

Pasākums notiks bibliotēkas lasītavā (3. stāvā), ieeja bez maksas.

Laipni gaidīti!

Pasākums tiks fotografēts.