UNESCO SievietePieSturesMajaslapa

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

7. martā plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina uz UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” kārtējo pasākumu. Starptautiskās Sieviešu dienas priekšvakarā stāstīsim un klausīsimies stāstus par sievietēm, kuras ir apguvušas autovadīšanas prasmes un ir pilntiesīgas ceļu satiksmes dalībnieces.

Sieviete pie stūres mūsdienās vairs nav nekāds brīnums. Tomēr vīrieši bieži vien visai skeptiski raugās uz dāmu kā automobiļa vadītāju. Pat 21.gs. sabiedrībā vēl joprojām valda daudzi stereotipi, kuri ļoti bieži neatbilst patiesībai, pat ir pilnīgi ačgārni. Šos stereotipus par sieviešu un vīriešu autovadīšanas prasmi atspēko gan Ceļu satiksmes drošības direkcijas, gan apdrošināšanas sabiedrības.

Pasākumā ar interesi uzklausīsim ik vienu, kuram ir ko teikt par sievieti pie stūres! Laipni lūgti – gan dāmas, gan kungi!