Izstades CB

10. maijā plkst. 11.30 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā notiks tematisks pasākums “Lūgšana mātei”. Pasākums iecerēts kā garīgu dziesmu koncerts – uzvedums, kas veltīts Mātes dienai. To šogad svinēsim 12. maijā. Vēl 15. maijā tiks atzīmēta Ģimenes diena un šogad pirmo reizi katoļticīgie 15. maijā svinēs arī Aglonas Dievmātes svētkus. Pasākumā iezīmēsies visu šo svētku skanīgās stīgas.

Uzvedumā divas jaunietes dosies svētceļojumā uz Aglonu pie Dievmātes, lai lūgtos par savām mātēm. Ceļā jaunietes sastaps bariņu ļaužu, ar kuriem veidosies sarunas gan par vecāku rūpēm par saviem bērniem, gan par vecāku lomu, par garīgo vērtību ieaudzināšanu ģimenē. Un pāri visam - Mātes mīlestība.  Starp sarunām skanēs  dažādas garīgas dziesmas.

Uzvedumā piedalīsies bibliotēkas lasītājas Agnese Puisāne un Klaudija Dembovska.

Pasākumā vietu skaits ierobežots - iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 64605281 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Laipni aicināti!