Ar skatu uz Austrumiem…

No 2015. gada 26. oktobra līdz 30. novembrim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā (2. stāvā) būs aplūkojama mākslinieces Evitas Skrebinskas gleznu izstāde “Ar skatu uz Austrumiem”.

Evita Skrebinska

E. Skrebinska dzīvo Rēzeknes novadā. Par savu izglītību viņa ir pateicīga Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Latgales filiālei, LMA Grafikas katedrai. Iegūts maģistra grāds (2002.).

Izstādēs māksliniece piedalās kopš 1998. gada. Darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Igaunijā, Anglijā, Taizemē. Gleznošanai iedvesma tiek rasta ceļojumos – gan tuvos, tepat Latvijā, gan nedaudz tālākos Eiropā. Par vietām, ko nevar sasniegt ceļojot, Evita labprāt lasa grāmatas.

Izstāde “Ar skatu uz Austrumiem” ir tapusi, smeļoties literatūru bibliotēkas krājumā un sadarbībā ar bibliotēku. Evita saka: “Tāpēc sirsnīgs paldies vienmēr laipnajām un atsaucīgajām bibliotekārēm.”

Ikviens, kurš tuvākā mēneša laikā iegriezīsies Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā, varēs ielūkoties E. Skrebinskas mākslinieciskajā redzējumā par šobrīd visai aktuālo Austrumu tēmu.