Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina darbā

     Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) aicina darbā vecāko bibliotekāru darbam Rēzeknes 2. bibliotēkā – RCB filiālē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

*izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā, 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē, augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs;

*vēlama bibliotekārā darba pieredze;

*valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

*vienas svešvalodas zināšanas;

*BIS ALISE prasmes;

*labas sadarbības un komunikācijas prasmes;

*teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;

*spēja strādāt radoši, komandā, izrādīt iniciatīvu.

Galvenie amata pienākumi:

*kvalitatīva bibliotēkas lietotāju apkalpošana, konsultēšana, dokumentu elektroniska izsniegšana un saņemšana;

*lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;

*organizēt darbu ar krājumu, nodrošināt tā izmantojamību;

*informācijas sagatavošana un publicēšana par bibliotēkas notikumiem un pasākumiem bibliotēkas sociālajā medijā, presē u. c.;

*bibliotēkas un literatūras popularizēšanas pasākumu organizēšana.

Iesniedzamie dokumenti:

*motivācijas vēstule;

*CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);

*izglītības dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

*pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);

*stabilu atalgojumu (558 EUR pirms nodokļu nomaksas);

*atbalstu profesionālajā izaugsmē.

     Ja redzat sevi šajā amatā, dokumentus lūgums iesniegt līdz 2021. gada 23. aprīlim Rēzeknes pilsētas Centrālās bibliotēkas direktorei – Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē; sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 23. aprīlis) Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē, LV 4601, vai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

     Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni 29446654.