Skolas Vārds

Tie, kuru darbs un intereses saistītas ar izglītību, no jaunā gada Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā ik nedēļu var iepazīties ar jaunu periodisko izdevumu elektroniskā formā – žurnālu „Skolas Vārds”.

Jaunais žurnāls ir 30 – 40 lpp. biezs un sniedz ieskatu visdažādākajos pedagoģijas jomas jautājumos. Zinoši izglītības speciālisti e-izdevumā konsultē dažādu problēmsituāciju risināšanā, tajā ir iespēja iepazīt citu kolēģu darba pieredzi, var lasīt aktuālu informāciju un skaidrojumus par valdības lēmumiem izglītības nozarē.

Žurnāla redakcija katru nedēļu sola sarūpēt arī kādu dāvanu skolotājiem – vairākus metodiskos materiālus dažādos mācību priekšmetos, ko izmantot savā darbā. „Skolas Vārda” galvenā redaktore ir Violeta Brenčeva, kura vairākus gadus ir vadījusi laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Laipni lūdzam apmeklēt Rēzeknes Centrālo bibliotēku un jauno žurnālu elektroniskā formā lasīt jebkurā jums ērtā laikā, kā arī vajadzības gadījumā izprintēt nepieciešamos materiālus un izmantot tos savā darbā!

Noderīgas saites