Būs tikšanās ar rakstnieku Arno Jundzi

2023. gada 15. novembrī plkst. 13.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Arno Jundzi.

Pasākums tapis VKKF projektā “Vārds. Autors. Lasītājs. Turpinājums”. Galvenais projekta mērķis ir popularizēt oriģinālliteratūru un nodrošināt literāro pasākumu pieejamību plašai sabiedrībai Rēzeknes pilsētā un reģionā, veicināt latviešu autoru atpazīstamību un sabiedrības interesi par latviešu literatūru.

Arno Jundze ir mūsdienu latviešu prozas autors, literatūrzinātnieks, filoloģijas doktors, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētājs. Sarakstījis zinātnisko monogrāfiju "Somijas literatūra Latvijā" (2002), bērnu grāmatas "Ķiparu Ļerpatu Šnirks" (2003), "Ķiparu Ļerpatu Čieps" (2008, darbs tika nominēts Jāņa Baltvilka balvai, balvai "Zelta Ābele" un Latvijas Literatūras gada balvai),"Šušnirks un pazemes bubuļi" (2019) un "Šušnirks un spoku muiža" (2023), stāstu krājumu "Gardo vistiņu nedēļa" (2012) un romānus "Putekļi smilšu pulkstenī" (2014), "Kristofers un Ēnu ordenis" (2015), "Bergs un relikviju mednieki" (2016), "Sarkanais dzīvsudrabs" (2018), "Vienīgais liecinieks" (2021) un "Es nemiršu nekad" (2022).

Pasākums notiks 3. stāvā, ieeja bez maksas. Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt vairāk par rakstnieku, kā arī uzdot viņam jautājumus. Pasākumu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa.

Uz tikšanos Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā! Aicināti visi interesenti!