Bibliotēkas klātienes apmeklējumiem slēgtas

No 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim klātienes apmeklējumiem slēgtas Rēzeknes Centrālā bibliotēka (Atbrīvošanas alejā 81), Rēzeknes 2. bibliotēka (Atbrīvošanas alejā 166), Rēzeknes Bērnu bibliotēka (Dārzu ielā 37) un Specializētais grāmatu izsniegšanas punkts (Medicīnas bibliotēka) (Zemnieku ielā 16)

Bibliotēkas sniegs konsultācijas un uzziņas attālināti darbdienās
no plkst. 9.00 līdz 17.00.
Saziņai:
✅ Rēzeknes Centrālās bibliotēkas tālr. 64622061;
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
✅ Rēzeknes 2. bibliotēkas tālr. 64632723;
✅ Rēzeknes Bērnu bibliotēkas tālr. 64623069;
✅ Ārējās apkalpošanas punkta (Medicīnas bibliotēkas) tālr. 64622061;

🗓 Visām lasītājiem izsniegtajām grāmatām un žurnāliem, kam nodošanas termiņš bija no 21. oktobra, tas tiks automātiski pagarināts uz 30 dienām!

📚📲 Aicinām lasīt elektroniskās grāmatas un iespēju robežās izmantot bibliotēkas abonētās datu bāzes attālināti (jautājumu gadījumā izmantojiet iespēju sazināties ar bibliotēku pa telefonu, e-pastā vai tepat sociālajos tīklos)!
▶️ Piedāvājam latviešu autoru un latviski tulkotās literatūras e-grāmatu datu bāzi: www.3td.lv, kā arī e-grāmatu datu bāzi angļu valodā: eBook Public Library Collection: ej.uz/e-books-EN
▶️ Pieejama arī latviskā uzziņu datu bāze Letonika: www.letonika.lv,
kā arī daudznozaru datu bāze angļu valodā Britannica Public Library Edition: https://library.eb.co.uk
Sīkāku informāciju par datu bāzēm atradīsiet šeit.