Sakarā ar valstī noteikto kārtību Covid-19 izplatības ierobežošanai Rēzeknes publiskās bibliotēkas (Rēzeknes Centrālā bibliotēka, Rēzeknes 2. bibliotēka, Rēzeknes Bērnu bibliotēka un specializētais grāmatu izsniegšanas punkts (Medicīnas bibliotēka)) no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 11. janvārim klātienes apmeklējumiem būs slēgtas.

Būs pieejami attālinātie pakalpojumi,

darbdienās no pl. 9.00 līdz 17.00 zvanot uz tālruni vai rakstot uz e-pastu.

Rēzeknes Centrālā bibliotēka

64622061

Rēzeknes 2. bibliotēka

64632723