Marks Parkinsons
„Veiksmīga darba meklēšana”
Viss nepieciešamais pieteikumiem, intervijām, testiem, vērtēšanai. Darba meklēšana ir sarežģīts process, neatlaidība un iepriekšēja sagatavošanās var dot labus rezultātus. Ja jums ir nepieciešami īsi, konkrēti un vispusīgi padomi, tad šī grāmata ir domāta jums.

Līga Blaua
„Vija Artmane. Sirdī palikušie”
Savā bagātajā aktrises mūžā Vija Artmane nospēlēja astoņdesmit piecas lomas uz teātra skatuves un piecdesmit dažādus raksturus un likteņus kinofilmās. Viņas partneru skaits ir liels, taču tikai dažus mūža nogalē aktrise atzina par sirdī palikušajiem. Par viņiem šis Vijas Artmanes stāsts.

Ošo
„Saprāts”
„Jūs domājat, jo nesaprotat. Kad rodas sapratne, domāšana zūd.” (Ošo.)

Vita Šatohina
„Mans bērns ir kreilis”
Uz jautājumiem par kreilību grāmatā atbildes sniedz Jēkabpils rajona Salas pagasta pirmskolas izglītības iestādes "Ābelīte" metodiķe Vita Šatohina.
Pārbaudīt pieejamību

„Kur mācīties tālāk? 2009”
Informatīvs izdevums par mācību iestādēm, kurās var iegūt augstāko izglītību.

„Izglītības ceļvedis”
Informatīvs izdevums par mācību iestādēm, kurās var iegūt augstāko, vidējo, profesionālo, kā arī interešu izglītību. Informācija par mācībām ārzemēs.
Pārbaudīt pieejamību

„Augstākā izglītība Latvijā un ārzemēs. 2009”
Informatīvs izdevums.
Pārbaudīt pieejamību

„Viena diena Latvijā 1987–2007”
1987. gada 28. augustā Latvijas fotogrāfi Jānis Krūmiņš, Ints Kalniņš un Gunārs Janaitis organizēja unikālu fotoakciju. Tajā piedalījās 74 fotogrāfi, kuri diennakts laikā teju vai katrā Latvijas rajonā dokumentēja visu, kas šķita svarīgs. Pirmo reizi Latvijas PSR vēsturē fotoakcijā varēja iesaistīties arī fotogrāfi no kapitālistiskajām valstīm – Somijas un Vācijas. Fotoakcija tika atkārtota pēc 20 gadiem, 2007. gada 31. augustā, jau citā laikmetā, valsts iekārtā un vidē. Šoreiz vienas dienas notikumus fiksēja 55 profesionāļi – 31 no Latvijas un no 24 no ārvalstīm. Šajā grāmatā iekļauta vien neliela daļa no abās fotoakcijās fiksētā, par izvēles pamatkritēriju izraugoties fotogrāfiju kvalitāti un atbilstību dokumentālai ievirzei.

Oļegs Nikiforovs
„Pedagoģija psihologam” 2. daļa
Monogrāfijā aplūkotās tēmas – personības problēmas dažādos izglītības modeļos un izglītības procesa organizācija.

Agita Ābele
„Sporta psiholoģijas pamati”
Grāmata ir pirmais šāda veida darbs latviešu valodā, nopietna izglītojoša grāmata sporta speciālistiem un sporta zinātnes studentiem, rokasgrāmata sporta skolotājiem un treneriem.

„Olimpiskā ābece”
Informatīvs izdevums par olimpiskajām spēlēm.

Jēkabs Daizis
„Kosmosa balss”
Grāmatā uz Latvijas traģiskā vēsturiskā fona attēloti domubiedri, kas, izmantojot savas zināšanas un spējas, cīnās pret boļševiku okupācijas režīmu.

Jēkabs Daizis
„Kosmoss ir atvērts Zemes dzīvei”
Grāmata veltīta Zemes un Viņpasaules dzīvei un mijiedarbībai, kā arī ļaunuma atklāšanai. „Kosmoss ir atvērts Zemes dzīvei” nozīmē to, ka ir spēki, kas ir gatavi palīdzēt cilvēkiem, tikai jāprot šo palīdzību gūt un izmantot pareizi, un ir spēki, kuri visādi traucē cilvēkiem izprast patiesību un uzturēt sakarus ar Augšas spēkiem.
Pārbaudīt pieejamību

„XXIV Vispārējie latviešu Dziesmu un XIV Deju svētki”
Daudzveidīga informācija – par svētkiem kopumā, par atsevišķiem koncertiem, par dalībniekiem.
Pārbaudīt pieejamību

„Ieteikumi latviešu tautas tērpu valkātājiem”
Informācija par to, kā komplektēt tautastērpus, par vīriešu tautastērpiem, par sieviešu galvassegām.

Jurijs Zaharovs
„Šambalas kods”
Šī grāmata sniedz unikālu iespēju pabūt Rietumtibetas grūti pieejamajās ielejās, kur atrodas leģendām apvītā Šambala. Autors, pazīstamais Maskavas profesors, ārsts un ceļotājs, zina, kā atšifrēt „Šambalas kodu”.
Pārbaudīt pieejamību

„Latvijas Universitātes raksti” 726. sēj.
Pētījumi ekonomikā un vadības zinātnē.

„Plakāts Latvijā”
Grāmatā reproducēti plakāti un afišas no bibliotēku fondiem, Latvijas Bankas un muzeju fondiem, kā arī no privātkolekcijām. Reproducēti arīdzan fotouzņēmumi un filmu kadri.

„Monetārais apskats” 2008/3
Latvijas Bankas izdevums.

Akvelīna Līvmane
„Dziedināt mīlot…”
„Dzīves jēgas izpratne rodas tad, kad mūsos iemājo dvēseles miers un mūsu ķermenis ir vesels.” (Rolands Bērziņš.)

Alans Čumaks
„Grāmata – ekstrasenss”
Dziednieka padomi.

„Latvia – Russia – X”
Zinātniski pētnieciskie raksti.
Pārbaudīt pieejamību

„Latvia and the USA: From Captive Nation to Strategic Partner”

„Finnland im Porträt
Grāmata par Somiju vācu valodā.

Все программы твоего компьютера
Grāmata tiem, kuri vēlas iemācīties strādāt ar operētājsistēmu Windows Vista un populārākajām datorprogrammām. Komplektā kompaktdisks.

Загородный дом
Grāmata par mājas būvniecību – projekts, pamati, sienas, jumts, iekšējais iekārtojums utt.

С. В. Мичурин
„5 секретов успешной свадьбы”
Padomi kāzu organizēšanā.

Ян Ван дер Неер
„Всё о комнатных фиалках”

Арвидас Анушаускас
„Оккупационные режимы и их преступления в странах Балтии. 1940-1991”
Grāmatā aplūkotās tēmas – Molotova-Rībentropa pakts un tā sekas, pirmais padomju okupācijas gads, nacistiskās Vācijas okupācijas režīms, otrā padomju okupācija, dziesmotā revolūcija, okupācijas sekas.
Pārbaudīt pieejamību

Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.

Jaunās grāmatas RCB tiek izliktas divas reizes mēnesī – 1. un 16. datumā. Gadījumos, kad šajos datumos ir svētku dienas, jaunieguvumi tiek izlikti pirmajā darbdienā pēc svētkiem.