Latgales Udensrozei 10

2. novembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā aicinām uz tikšanos ar literātu kopas "Latgales Ūdensroze" dalībniekiem. Biedrībā "Latgales Ūdensroze" ir apvienojušies radoši cilvēki no Viļāniem, Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un  Preiļu novada. 2014. gadā dibinātā biedrība šogad atzīmē 10 gadu jubileju.

Pasākumā literātu kopas dalībnieki kavēsies atmiņu stāstos par 10 gados paveikto un piedzīvoto, notiks kopkrājuma "Tev pieder zvaigznes, tev pieder ceļš" prezentācija. Klātesošie varēs baudīt Jāņa Matvejenko muzikālo priekšnesumu.

Savukārt bibliotēkas lasītavā var iepazīties ar tematisku izstādi “Latgales Ūdensrozei – 10”, kurā apkopotie materiāli no bibliotēkas novadpētniecības krājuma ļaus ielūkoties literātu kopas 10 gadu darbībā. Izstādē aplūkojamas arī grāmatas no bibliotēkas krājuma, kurās publicēti “Latgales Ūdensrozes” autoru darbi.

Uz tikšanos Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā!

Aicināti visi interesenti!