Latvijas Literatūras centrs

     Visu vecumu autori, kuri raksta prozu, tiek aicināti pieteikties ikgadējam prozas festivālam „Prozas lasījumi 2011”, kas šogad jau 16. reizi norisināsies decembra sākumā. Festivālu organizē Latvijas Literatūras centrs.

 

     Festivāls „Prozas lasījumi” ir pasākums, kurš no neliela lasījumu vakara Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei ir pārtapis vairāku dienu prozas festivālā, kura laikā ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no citām Eiropas valstīm. Kopš 2004. gada „Prozas lasījumu” rīkošanu ir uzņēmies Latvijas Literatūras centrs.

 

     Žūrijas sākotnējā vērtējumā, autoriem paliekot anonīmiem, tiks noteikti 30 labākie iepriekš nepublicētie darbi, ar kuriem autori tiks aicināti piedalīties festivāla pasākumos klātienē. Festivāla noslēgumā tiks noteikti uzvarētāji vairākās kategorijās un festivāla galvenās balvas ieguvējs.

 

     Autoru vārdi, kuri tiks izvirzīti dalībai festivāla pasākumos, tiks izziņoti 2011. gada 28. novembrī Latvijas Literatūras centra mājaslapā www.literature.lv, kā arī autori tiks informēti personīgi.

 

     Pieteikumi jānosūta Latvijas Literatūras centram līdz 2011. gada 11. novembrim (pasta zīmogs) vai līdz 14. novembrim, iesniedzot personīgi Latvijas Literatūras centrā darba dienās no plkst.10 līdz 16 vai sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

     Pieteikumā jāietver darbs datorizdrukā vai darba elektroniskā versija (sūtot uz e-pastu) un ziņas par sevi (vārds, uzvārds, dzimšanas datums, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija), kā arī kontaktinformācija (tālruņa numurs, e-pasts).

 

     Iesniedzamajam darbam (esejai, stāstam vai romāna fragmentam) jābūt autora paša radītam un iepriekš nepublicētam. Iesniedzamās esejas garums: 6000 – 10 000 zīmes ar atstarpēm, stāsta vai romāna fragmenta apjoms: 7000 – 12 000 zīmes ar atstarpēm. Darbs jānoformē A4 formātā, Times New Roman fontā, burtu lielums – 12 punkti, atstarpe starp rindām – 1,5 punkti.

 

Adrese:

Festivāla „Prozas lasījumi” darbu atlasei

Latvijas Literatūras centrs

Pērses iela 14 – 8

Rīga, LV-1011

 

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājaslapa: www.literature.lv