Foto: A. Keirāne

     Latvijas Rakstnieku savienība (LRS) aicina piedalīties LRS un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un Kultūras ministrijas finansētajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā. Šāds konkurss nav noticis kopš 2009. gada.

 

     Konkursā var piedalīties visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā.

 

     20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 64. Jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no šā gada 24. līdz 28. oktobrim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem, kā arī iepazīties citam ar citu. Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās literārajās meistardarbnīcās.

 

     Iesniedzamās darbu kopas apjoms: dzeja – 200 līdz 300 rindas; proza, dramaturģija – 25 000 līdz 50 000 zīmes.

 

    Konkursam jāiesūta/jāiesniedz darbs datora izdrukā, darba elektroniskā versija (uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), kā arī ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

 

     Darbu iesniegšanas termiņš: 2011. gada 23. septembris (pasta zīmogs) vai 26. septembris, iesniedzot personiski. Adrese: Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam, Rakstnieku savienība, Ģertrūdes iela 31-15, Rīga, LV-1011.

 

     Sīkāku informāciju var iegūt www.rakstu.lv, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 26774517 (Ronalds Briedis, kultūras programmas „Literārā Akadēmija” vadītājs).