Tomass Dž. Stenlijs

Būt miljonārei
Veiksmīgo biznesa sieviešu dažādie ceļi uz panākumiem. Grāmatā izmantoti konkrēti socioloģiski pētījumi, lai iepazītu miljonāres, viņu atšķirīgās ģimenes, taupīgo dzīvesveidu, uzskatus, mērķus un ceļu uz panākumiem.
Pārbaudīt pieejamību
 

Kamila Mortone

„Kā staigāt augstpapēžu kurpēs”
Modernas sievietes rokasgrāmata. Lielisks padomdevējs stila jautājumos, mājas solī, birojā un attiecību veidošanā, kā arī patīkama izklaide brīvajos brīžos... Grāmata par to, kā smaidot un ar stilu pieņemt visus dzīves izaicinājumus.
Pārbaudīt pieejamību
 

„Vadīt pārmaiņas”

Grāmatas tēmas pamatā ir pārveidojošās vai pakāpeniskās pārmaiņas. Apskatīta pārmaiņu vadība gan no uzņēmuma, gan individuāla vadītāja skatpunkta.
Pārbaudīt pieejamību
 

„Vadīt komandas”

Visu, ko var sasniegt indivīds, komanda spēj izdarīt lielākos apmēros, ātrāk, daudz efektīvāk un pārliecinošāk. Šīs grāmatas mērķis ir palīdzēt veidot, vadīt un uzlabot komandu sniegumu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Karls Jungs

„Domas un atklāsmes”
Modernās psiholoģijas zinātnes vientuļais milzis Karls Gustavs Jungs (1875–1961), šķiet, bija apveltīts ar spēju ielūkoties gan senā pagātnē, gan nākotnē. Viņa teorijas par garīgo izaugsmi un personības veselumu vēl arvien ietekmē ikkatru mūsu dzīves jomu – no izglītības un teoloģijas līdz pat popkultūrai. Izdevumā apkopoti Karla Junga sacerējumu nozīmīgākie fragmenti: atziņas par garīgumu, iztēli, reliģiju, mitoloģiju, kolektīvo bezapziņu, personības tipiem u. c.
Pārbaudīt pieejamību
 

Paula Hemerškūga, Ēva Vinsente

„Adīsim ar prieku”
Šī grāmata paredzēta ikvienam, kurš zina adīšanas pamatus, bet vēl nav adīšanas eksperts.
Pārbaudīt pieejamību
 

Sanita Nikitenko

„Salvešu locīšana un rotāšana”
Krājumā piedāvāti 50 veidi, kā salocīt salvetes dažādiem dzīves gadījumiem. Izdevumā piedāvātas arī idejas, kā no papīra, pērlītēm, mākslīgajiem augiem, stieplītēm, filca un pat vienkāršiem veļas knaģiem izgatavot interesantus salvešu rotājumus.
Pārbaudīt pieejamību
 

Aija Strautmane

„Etiķete un protokols”
Šī grāmata ir kultūras uzvedību normu apkopojums, kas ļaus lasītājam saprast, kad un kāpēc ir jāuzvedas pēc noteiktiem likumiem vai kanoniem. Dažas no aplūkotajām tēmām: stāja un pozas; saveicināšanās un atvadīšanās; iepazīšanās un iepazīstināšana; apģērbs; darba attiecību etiķete; galda kultūra; elektroniskā sarakste u. c.
Pārbaudīt pieejamību
 

Vaira Vanaga

„Viesu apkalpošana”
Pārstrādāts un papildināts izdevums. Šīs grāmatas atziņas palīdzēs jums jebkurā dzīves situācijā uzņemt viesus.
Pārbaudīt pieejamību
 

Konfūcijs

„Domas un atklāsmes”
Grāmatā ievietoti vairāki simti izcilā ķīniešu domātāja apcerīgas gudrības pilno aforismu, kā arī apraksti par viņa dzīvi un darbību.
Pārbaudīt pieejamību
 

Juris Šteiselis

„Biškopība iesācējiem”
Autors īsumā iepazīstina ar biškopības vēsturi, bišu bioloģiju, bišu saimes sastāvu un barības bāzi, sniedz padomus, kā pareizi kopt un ieziemot bites un kā cīnīties pret bišu slimībām.
Pārbaudīt pieejamību
 

Maikls Ņūtons

„Dzīve starp dzīvēm”
Ceļvedis garīgās regresijas hipnoterapijā. Autora pieredzē balstītā pieeja gara valstībai met gaismas staru uz mūžvecajiem jautājumiem – kas mēs esam, no kurienes nākam un kāpēc esam šeit.
Pārbaudīt pieejamību
 
 
Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.
Jaunās grāmatas RCB tiek izliktas divas reizes mēnesī – 1. un 16. datumā. Gadījumos, kad šajos datumos ir svētku dienas vai brīvdienas, jaunieguvumi tiek izlikti pirmajā darbdienā pēc attiecīgā datuma.