„Paveic pats!”

Mājas remonts, mājas uzturēšana, mājas pārveide – šī grāmata jums būs lielisks palīgs, kad gribēsiet kaut ko paveikt paši.
Pārbaudīt pieejamību
 

Jānis Ūdris

„Gunta Ulmaņa vertikāle”
„Grāmata par Gunti Ulmani ir arī stāsts par Latvijas jaunāko vēsturi.” „Tā ir unikāla iespēja – no laika distances atskatīties uz sarežģītajiem deviņdesmitajiem gadiem un izvērtēt Valsts prezidenta darbu. Jo vairāk tāpēc, ka Guntis Ulmanis dažādu faktoru iespaidā ne reizi vien rīkojās pretēji sabiedrības vairākuma noskaņojumam, izpelnoties asu kritiku.” (J. Rubenis.)
Pārbaudīt pieejamību
 

Māra Zālīte

„To mēs nezinām”
Māras Zālītes grāmata „To mēs nezinām. Sarunas ar Imantu Ziedoni” tapusi no ieceres 2000. gadā, kad abi dzejnieki dažādās Rīgas kafejnīcās risināja sarunas par dzīvi, kultūru un literatūru. Īpaši izceļams ne tikai pilnestīgais, pārbagātais sarunu saturs, bet arī šīs „interviju” grāmatas apbrīnojami precīzā un grodā iekšējā „saspēle”, kāda pa spēkam tikai autoram, kas ir dzejnieks un dramaturgs vienā.
Pārbaudīt pieejamību
 

Naomi Morijama, Viljams Doils

„Japānietes vienmēr jaunas un slaidas”
Pasaulē ir tāda zeme – Japāna, kur cilvēki dzīvo ilgāk nekā citur uz zemeslodes, bet viņu aptaukošanās līmenis ir zemākais attīstītajās valstīs, un sievietes, kam pāri četrdesmit, izskatās kā divdesmitgadnieces. Vai jūs vēlētos uzzināt, kāds ir viņu neparastais noslēpums? Grāmatas autore Naomi Morijama pastāsta par savu veselīgo dzīvesveidu, kā arī japāņu mājas virtuvi un ielūkojas japāņu vēsturiskajās ēšanas tradīcijās.
Pārbaudīt pieejamību
 

Evija Pelša

„Varbūt arī tu esi kreilis?”
Šī grāmata ir viens no pirmajiem latviešu valodā izdotajiem darbiem par kreilību un ar to saistītajiem jautājumiem, tādēļ tās pamatiecere ir aplūkot iespējami plašāku kreilības problēmu loku. Tā sniedz teorētiskas zināšanas, interesantus faktus un praktiskus padomus jebkuram, kas diendienā ir blakus kreilim, pats ir kreilis vai arī uzskata šo „citādību” par nozīmīgu un izziņas vērtu. Jūs noteikti zināt, ka pasaulē līdzās dzīvo kreiļi, labroči un abroči. Bet vai jūs zinājāt, ka kreiļi ir apveltīti ar bagātu iztēli, radoši, daudzi no viņiem ir mākslinieki, aktieri, mūziķi un citu radošu profesiju pārstāvji; visbiežāk ir kustīgi, enerģiski, trauksmaini un emocionāli, tāpēc vairāk cieš no stresa; var būt ierobežoti dažādu profesiju izvēlē, kurās nepieciešami speciāli instrumenti un iekārtas, un tajā pašā laikā dažās nodarbēs savu kreilību var izjust kā priekšrocību, piemēram, sportā – tenisā, basketbolā, futbolā; viņi ir jutīgāki pret narkotikām, medikamentiem, alkoholu, dažādām ķīmiskām vielām, viņus biežāk piemeklē alerģiskas saslimšanas; ir „citādi” un tomēr tādi paši kā pārējie, tādēļ nevajadzētu viņus „pārmācīt”, bet pieņemt viņu dabisko attīstības gaitu, atbalstīt un, ja nepieciešams, palīdzēt.
Pārbaudīt pieejamību
 

„Darījumu slēgšana”

Resurss mūsdienu aizņemtajam vadītājam, kas piedāvā acumirklīgu pieeju pasaules talantīgāko vadītāju erudīcijai un kompetencei.
Pārbaudīt pieejamību
 

Toms Brauns

„Zīmola filozofija”
Šajā oriģinālajā un izdomas bagātajā grāmatā par mūsdienu zīmola vadību Toms Brauns mums atklāj, ko izcili Rietumu pasaules domātāji varētu teikt par zīmolu, ja viņi dzīvotu šodien. Grāmatu bagātina mūsdienīgi piemēri, ieskats katra filozofa domāšanā un atziņas, kas ļauj mārketinga un zīmola speciālistiem gūt jaunus uztveres un domāšanas apvāršņus.
Pārbaudīt pieejamību
 

Trevors L. Jangs

„Kā vadīt projektu”
Šī grāmata palīdzēs: apgūt pārbaudītas projekta vadīšanas metodes; attīstīt projekta izstrādē, īstenošanā un vēlamā rezultāta nodrošināšanā vajadzīgās prasmes; iemācīties riska prognozēšanu un menedžmentu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Ludmila Rita Dombrovska

„Cilvēkresursu kapitāla vadība”
Izlasot šo grāmatu, uzzināsiet, kādi ir cilvēkresursu kapitāla vadības mērķi, funkcijas un loma, kā plānot un novērtēt cilvēkresursu kapitālu, kā organizēt personāla mācības un darbu, kā motivēt darbiniekus un noteikt atalgojumu, kā vadīt personāla dienesta darbu.
Pārbaudīt pieejamību
 

R. Meredits Belbins

„Komandu lomas darbavietā”
Komanda nesastāv no cilvēkiem ar amata nosaukumiem, bet gan indivīdiem, kur katram ir loma, ko saprot citi komandas locekļi. Komandas locekļi meklē noteiktas lomas, un viņi visefektīvāk strādā lomās, kas viņiem ir vistuvākās...
Pārbaudīt pieejamību
 

Zigurds Zariņš, Lolita Neimane

„Uztura mācība”
Autori grāmatā snieguši jaunākās atziņas par uzturvielām, aprakstījuši dažādu slimību profilaksi un ārstēšanu ar diētām, devuši nekārtno diētu – badošanās, makrobiotikas un veģetārisma kritisku vērtējumu un uzturā lietojamo produktu raksturojumu. Izdevums noderēs visiem tiem, kas padziļināti interesējas par uztura nozīmi veselības saglabāšanā un slimību ārstēšanā.
Pārbaudīt pieejamību
 
„Mazais Latvijas autoceļu atlants”
Pārbaudīt pieejamību
 

Zigurds Eglītis

„Tehniskās grafikas ceļvedis” VI daļa AutoCAD 2008
Saturā – rasējumu noformējuma pamatprasības, ACAD programmas raksturojums, rasējumu elementu attēlojums, tehnisko rasējumu datorizstrāde.
Pārbaudīt pieejamību
 

Māris Liepa

„Māris Liepa. Publiski un intīmi”
Pārbaudīt pieejamību
 

 

Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.

 

Jaunās grāmatas RCB tiek izliktas divas reizes mēnesī – 1. un 16. datumā. Gadījumos, kad šajos datumos ir svētku dienas, jaunieguvumi tiek izlikti pirmajā darbdienā pēc svētkiem.