20230807 114726

2023.gada 8.augustā plkst. 11.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā – informācijas centrā notiks pasākums bērniem “Elza meklē draugus”.

Pasākumā tiks lasītas 2023.gadā iznākušās grāmatas bērniem sērijā “Elzas piedzīvojumi”. Guntas Bites grāmatas “Elza laukos”, “Elza mežā” un “Elza pie jūras” vieglajā valodā izdevusi Latvijas Neredzīgo bibliotēka. Tās stāsta par mazu meiteni Elzu, kura iepazīst pasauli. Šīs grāmatas Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā – informācijas centrā pieejamas gan parastā iespiedrakstā, gan palielinātā drukā.

Pēc iepazīšanās ar Elzu, bērni tiks aicināti savos zīmējumos jaunajai literārajai draudzenei pastāstīt par pašu interesantākajiem šīs vasaras piedzīvojumiem.

Laipni aicināti!

P.S. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 64605281 vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!