Adrese: Rēzeknes iela 2, Gaigalava, Rēzeknes novads, LV - 4618

Piektdiena: 8.00 – 16.30

Pusdienu pārtraukums: 12.30 – 13.00

Sestdiena, svētdiena: brīvdienas

Bibliotēka atrodas Gaigalavas pagasta pārvaldes telpās. Bibliotēka veic informējošo, izglītojošo un izklaidējošo funkciju, veidojot savu krājumu un atbilstošu vidi, nodrošinot brīvu informācijas pieejamību, palīdzību datora un interneta izmantošanā un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Bibliotēkas pakalpojuma sniegšanas vieta atrodas Vecstrūžānos (Gaigalavas pagasta bibliotēkas Vecstrūžānu nodaļa).

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām

• Elektroniskais katalogs: ej.uz/e-katalogs

• Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana

• Attālināta piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai

• Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana

• Uzziņu sniegšana

• Bezmaksas internets un Wi-Fi

• 4 datorvietas

• Datorizdruka, kopēšana, skenēšana

• Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”

• Konsultācijas: datorlietošana , e-pakalpojumu izmantošana dažādās dzīves situācijās

• Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi

• Latvijas filmu portāls www.filmas.lv / neierobežota piekļuve

• Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Bibliotēka piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” un piedāvā kļūt par lasīšanas ekspertiem.

Ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm, zīmēšanas un krāsošanas piederumiem, rotaļlietām.

Bibliotēkas telpas pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, reizi ceturksnī Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, bibliotekārās stundas, informācijas dienas, ekskursijas uz bibliotēku.

Informācija par bibliotēku portālā: https://kulturasdati.lv/lv/bibliotekas/gaigalavas-pagasta-biblioteka

Esat mīļi gaidīti Gaigalavas pagasta bibliotēkā!