Adrese: Jaunatnes iela 1, Radopole, Viļānu pagasts, Rēzeknes rajons, LV-4650

Pusdienu pārtraukums 12.00–12.30, trešdienās un ceturtdienās pārtarukuma nav

Brīvdienas: piektdiena, sestdiena, svētdiena

Katra mēneša pēdējā piektdiena – Spodrības diena, kad apmeklētājus neapkalpojam

Bibliotēka atrodas Viļānu pagasta Radopolē, bērnudārza ēkas pirmā stāva kreisajā spārnā. Kopš 2006.gada novembra bibliotēkai ir ārējās apkalpošanas punkts Jaunviļānos, atpūtas un informācijas centrā “Kamenīte”.

Bibliotēka ir kultūras iestāde, kas veic informējošu, izglītojošu, izklaidējošu funkciju, veido bibliotēkas krājumu, informācijas tehnoloģisko nodrošinājumu un atbilstošu vidi. Nodrošina brīvu informācijas pieejamību un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

20200921 141727 20200825 130905 20210810 112641

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām
  • Elektroniskais katalogs: ej.uz/e-katalogs
  • Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana
  • Attālināta piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai
  • Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana
  • Uzziņu sniegšana
  • Bezmaksas internets un Wi-Fi
  • 3 datorvietas
  • Datorizdruka, kopēšana, skenēšana
  • Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”
  • Konsultācijas: datorlietošana, e-pakalpojumu izmantošana dažādās dzīves situācijās, praktiski e-risinājumi
  • Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi
  • Latvijas filmu portāls filmas.lv / neierobežota piekļuve
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm, zīmēšanas un krāsošanas piederumiem, galdiņu, sēžammaisiem.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, reizi ceturksnī Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, bibliotekārās stundas, informācijas dienas.

Bibliotēkas lapa facebook.com: https://www.facebook.com/Radopoles-bibliot%C4%93ka-108878321376130

Informācija par bibliotēku portālā: https://kulturasdati.lv/lv/bibliotekas/vilanu-pagasta-radopoles-biblioteka

Esat mīļi gaidīti Viļānu pagasta Radopoles bibliotēkā!

Bibliotēkas vadītāja Anita Kiļupe