Rēzeknes Centrālā bibliotēka

“Zili zaļā galerija” Fotoizstāde sadarbībā ar Dabas aizsardzības Latgales reģionālās administrācijas Dabas izglītības centru (no 1. novembra, abonements)

“Jaunumi” (no 1. novembra, abonements)

“Vieta, kur māca sargāt robežu” 7. novembris – Robežsargu diena (no 1. novembra, lasītava)

”Novembra ievērojamie jubilāri” (no 1. novembra, abonements)

“Saules mūžu Latvijai!” Latvijas Republika ceļā uz simtgadi (no 8. novembra, abonements)

“Keramiķis ar dzejnieka dvēseli” Voldemāram Vogulam – 65 (no 9. novembra, lasītava)

“Latvijai!” Izstāžu cikls “Ceļā uz Latvijas simtgadi” (no 9. novembra, lasītava)

“Latgales zemnieku apgaismotājs” Gustavam Manteifelim – 185 (no 13. novembra, lasītava)

“Jaunumi” (no 16. novembra, abonements)

“Ušpeļu tēvs” Ontonam Ušpeļam – 105 (no 17. novembra, lasītava)

“Hobiju pasaule” (no 27. novembra, abonements)

Rēzeknes 2. bibliotēka

“Ar Latviju sirdī” (no 8. novembra)

“Grāmatu jaunumi” (no 3. novembra)

“Pasmel savu krāsu un krāso  man līdz!: dzejniecei Inetai Atpilei-Juganei –  40” (no 7. novembra)

“Viss sākas ar Pepiju – zviedru rakstniecei Astridai Lingrēnei – 110” (no 10. novembra)

“Norūdīta ziemeļu skarbumā: Ziemeļvalstu tautu literatūra” (no 10. novembra)

“Es dziedāšu par tevi, Tēvu zeme!: Latvijas Neatkarības proklamēšanas 99. gadadiena” (no 14. novembra)

“Boguots, kod vari prīcēt cytu…: keramiķim un dzejniekam Voldemāram Vogulam – 65” (no 14. novembra)

”Angļu rakstniekam, Gulivera piedzīvojumu autoram Džonatanam Sviftam – 350” (no 27. novembra)

“Literatūrzinātniecei, folkloristei un politiķei Vairai Vīķei Freibergai – 80 gadu jubileja” (no 28. novembra)

“Advente – Ziemassvētku gaidīšanas un pārdomu laiks” (no 30. novembra)

Rēzeknes Bērnu bibliotēka

“Rokdarbi radošiem jauniešiem” (no 2. novembra)

“Visjaukāk, vislabāk ir Latvijā!” (no 6. novembra)

“Es rakstu bērnam sevī. Astridai Lindgrēnei – 110” (no 10. novembra)

“Angļu rakstniekam Džonatanam Sviftam – 350” (no 23. novembra)

“Mana mīļākā rotaļlieta un grāmatas par to” (no 24. novembra)

“Literatūrzinātniecei, folkloristei un politiķei, Latvijas Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai – 80” (no 28. novembra)