E-prasmju nedēļa RCB

No 2012. gada 26. līdz 30. martam visā Latvijā norisināsies Eiropas e-prasmju nedēļa, kuras mērķis ir attīstīt informācijas sabiedrību, veicināt e-prasmju apgūšanu un popularizēt informācijas un komunikāciju tehnoloģiju profesiju.

E-prasmju nedēļā piedalīsies arī Rēzeknes Centrālā bibliotēka, un viena no nedēļas aktivitātēm būs seminārs un praktiskās nodarbības par Swedbank internetbankas lietošanu – kā elektroniskajā vidē ērti un droši kārtot savas ikdienas finanšu lietas.

Šīs apmācības notiks 29. martā no plkst. 11.30 līdz 13.30 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas konferenču zālē (3. stāvs).

Swedbank speciālists pastāstīs un testa vidē praktiski parādīs iespējas, ko sniedz internetbanka, kā arī atbildēs uz jautājumiem, piemēram, kā uzsākt internetbankas lietošanu, kā apmaksāt rēķinus bez komisijas maksas, kā sekot līdzi konta atlikumam utt.

Internetbanka sniedz iespēju ērti un izdevīgi izmantot savas bankas pakalpojumus jebkurā vietā, kur pieejams interneta pieslēgums, un tas ir īpaši nozīmīgi reģionu iedzīvotājiem.

Seminārā īpaši tiek gaidīti seniori jeb pensijas vecuma interesenti, kā arī visi, kas vēl nelieto internetbanku vai ir uzsākuši to lietot pavisam nesen.

Pieteikties semināram var, piezvanot pa tālruni 67448951 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00) vai pierakstoties veidlapā, kura pieejama Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā (2. stāvs). Vietu skaits ierobežots!

Laipni gaidīsim visus interesentus!