Pilsētnieku stāsti

2018. gada 14. februārī plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notiks kārtējais lasītāju klubiņa “LASIS” pasākums.

Dzīve pilsētā… Ne tik zaļa un brīva kā laukos. Bet vai tāpēc sliktāka? Nāc un dalies savā pieredzē, savā priekā, savā sāpē, nāc ar savām idejām, nāc ar savu stāstu, mēs apsolām būt labi klausītāji!

Pasākuma īpašā viese – Olga Meirāne, laikraksta “Rēzeknes Vēstis” žurnāliste, dzejniece, dziedošā aktrise.

Šis būs otrais cikla “100 stāsti Latvijai” pasākums. Cikla ietvaros bibliotēkā 2018. gadā paredzētas tikšanās ar Rēzeknes pilsētas un novada stiprajām dzimtām un ievērojamiem cilvēkiem, caur kuru stāstiem iepazīsim mūsu novada vēsturi, kultūru, tradīcijas un vērtības cauri laiku lokiem Latvijas simtgades kontekstā.