Par bibliotēkas e-pakalpojumiem

Ikviens interesents, gan esošie, gan potenciālie bibliotēkas lietotāji, var pieteikties tematiskai nodarbībai “Rēzeknes Centrālās bibliotēkas e-pakalpojumi iedzīvotājiem”, lai uzzinātu vairāk par to, kā bibliotēkas pakalpojumus var izmantot attālināti.

Ikviens lasītājs, kurš bibliotēkā ir paņēmis autorizācijas datus bibliotēkas e-katalogam, e-katalogā var ērti pagarināt lietošanas termiņu izsniegtajām grāmatām, rezervēt grāmatas, iestāties rindā u. c. Neautorizējoties e-katalogā iespējams veikt meklēšanu, veidot literatūras sarakstus u. c. Arī vairumu no bibliotēkas abonētajām datu bāzēm reģistrēti bibliotēkas lasītāji var izmantot attālināti.

Nodarbība plānota 29. septembrī plkst. 14.00. Iepriekšēja pieteikšanās (tālr. 64622061) obligāta.