Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     2017. gada 17. maijā plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina uz grāmatas „Lida. Citādā” atvēršanas svētkiem un tikšanos ar grāmatas galveno varoni, aktrisi Lidiju Pupuri.

 

     „Tev tas jāizdara! Tev jāuzraksta grāmata par mūsu Lidu!” tā klasesbiedri tikšanās reizēs mudinājuši pazīstamo radiožurnālisti Ingrīdu Strodu. Par sevi viņa stāsta: „Esmu maģistre savā specialitātē – žurnālistikā. Desmit no profesijā pavadītajiem gadiem biju nodaļas redaktore žurnālā „Veselība”, sekoja darbs Latvijas televīzijā, bet darba mūža lielāko daļu – 25 gadus – esmu strādājusi savā vismīļākajā darba vietā – Latvijas radio.”

 

     Tagad tapusi grāmata par Lidiju Pupuri – kādreizējo Dailes teātra III studijas audzēkni, Eduarda Smiļģa, Pētera Pētersona aktrisi, par viņas dzīvi, lomām, uzskatiem un dzīves filozofiju. Par aktrisi, kura vēl vienmēr nenogurstoši iepriecina savus skatītājus gan uz Dailes teātra skatuves, gan dzejas lasījumos, gan kino un televīzijas ekrānā.

 

     Ingrīdas Strodas grāmata „Lida. Citādā” ir pieejama Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā un pašlaik ir ļoti pieprasīta. Aicinām uz tikšanos ar grāmatas autori un aktrisi lasītājus, kuri jau  paguva izlasīt šo grāmatu un arī tos, kas vēl tikai lasīs.