Pagarināts pieteikšanās termiņš

Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) aicina darbā (pagarināts pieteikšanās termiņš) vecāko bibliogrāfu darbam Komplektēšanas un apstrādes nodaļā.

Prasības

Izglītība:

*augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs (izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā tiks vērtēta kā priekšrocība) vai 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē.

Vēlamā pieredze un prasmes:

*BIS ALISE lietošanas prasmes un iemaņas;

*pieredze bibliotekārajā darbā;

*valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

*svešvalodu zināšanas;

*jaunāko informācijas tehnoloģiju pārzināšana lietotāja līmenī;

*labas komunicēšanas spējas, prasme strādāt komandā.

Amata pienākumi:

*veidot bibliogrāfiskos aprakstus un klasifikācijas indeksus Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (CB) struktūrvienību krājumu jaunieguvumiem;

*veidot bibliogrāfiskos aprakstus un klasifikācijas indeksus reģiona bibliotēku jaunieguvumiem un rekataloģizējamajam krājumam (pēc pieprasījuma);

*iesaistīties metodiski-konsultatīvajā darbā;

*rediģēt citu CB struktūrvienību, reģiona bibliotēku veidotos ierakstus;

*veidot un izdrukāt svītrkodus CB un reģiona bibliotēku krājuma vienībām u. c. pienākumi.

Mēs piedāvājam:

*pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);

*stabilu atalgojumu (558 EUR pirms nodokļu nomaksas);

*atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Iesniedzamie dokumenti:

*motivācijas vēstule;

*CV.

Ja redzat sevi šajā amatā, dokumentus  lūgums iesniegt līdz 2020. gada 24. februārim  Rēzeknes pilsētas Centrālās bibliotēkas direktorei – Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē;  sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 24. februāris) Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē, LV 4601, vai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni 29446654.