Ar prieku vēlamies paziņot, ka Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) un tās filiāles – Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka un Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka, kā arī RCB ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka) atsāks lasītāju apkalpošanu klātienē no 2020. gada 18. maija. (Šonedēļ bibliotēka klātienes apmeklējumiem vēl slēgta un sniegs konsultācijas un uzziņas attālināti darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.)

Bibliotēku darba laiks no 18. maija

Rēzeknes Centrālā bibliotēka

pirmdiena – piektdiena 11.00 – 19.00

sestdiena, svētdiena – slēgts

katra mēneša 15. datums – slēgts

Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka, Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka

pirmdiena – piektdiena 10.00 – 18.00

sestdiena, svētdiena – slēgts

katra mēneša 15. datums – slēgts

Ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka):

pirmdiena, ceturtdiena 10.00 – 16.00

Lai neuzkavētos bibliotēkas telpās, grāmatu un citu informācijas avotu meklēšanai un pasūtīšanai aicinām izmantot reģionālo Rēzeknes un Viļānu novada bibliotēku elektronisko kopkatalogu. Lai saņemtu autorizācijas datus e-kataloga piekļuvei, zvaniet vai rakstiet uz Rēzeknes Centrālo bibliotēku un tās filiālēm:

Rēzeknes Centrālā bibliotēka

Tālrunis: 64622061

Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka

Tālrunis: 64632723

Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka

Tālrunis: 64623069

Apmeklējot bibliotēku, lūdzam ievērot divu metru distanci starp cilvēkiem un izmantot bibliotēkā piedāvātos dezinfekcijas līdzekļus!