Brīnumi nav jāgaida. Tiem vienkārši jāļauj notikt. Tāds brīnums ir noticis arī Rēzeknes 2. bibliotēkā... Sveicinot katru apmeklētāju, no bibliotēkas plauktiem nolūkojas smaidīgas sejiņas.

Šie radošie darbi, kas uz 2. bibliotēku atceļojuši no Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiāles, ir šīs bibliotēkas lasītāju veikums, kas tapis Neredzīgo biedrības Rēzeknes organizācijas realizētā projekta „Radošais izaicinājums” ietvaros.

Darbiņus atbilstoši katra cilvēka, tautas, kultūras, valodas vai pasaules uzskata īpatnībām var dēvēt par rūķiem, mājas gariņiem vai elfiem. Vai vienkārši par izskatīgiem interjera dekoriem… Ļausim vaļu fantāzijai!

Šo mazliet neparasto un interesanto izstādi, kurai dots nosaukums „Katrai mājai ir savs gariņš”, 2. bibliotēkā varēs aplūkot līdz 6. martam.