Digitālā nedēļa 2021 Rēzeknes bibliotēkās

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju 2021. gadā no 22. līdz 26. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2021 ietvaros un notiek Latvijā notiek jau 12. reizi. Arī bibliotēkas kā allaž iesaistās šīs nedēļas aktivitātēs.

Rēzeknes publisko bibliotēku Digitālās nedēļas piedāvājums

Bērnu bibliotēka

"Izzini, novērtē,  esi pirmais – Drossinternets.lv"

Aicinājums spēlēt “Pilsētu spēli” par Rēzekni

Bērnu bibliotēka

"Kā nokļūt bibliotēkā, neizejot no mājām":  prezentācija bibliotekārajai stundai

Prezentāciju iespējams saņemt, sazinoties ar bibliotēku

Centrālā bibliotēka

"Finanšu drošība digitālajā vidē": tiešsaistes bezmaksas seminārs MS Teams sadarbībā ar Swedbank

Pieteikšanās, sazinoties ar bibliotēku

Bērnu bibliotēka

"Kā izmantot vietni Drossinternets.lv darbā ar bērniem": pieredzes stāstu video bibliotēkas Facebook lapā

1. – 26. marts (katru dienu)

Centrālā bibliotēka

"Bibliotēkas e-pakalpojumi": izglītojoša ierakstu sērija bibliotēkas Facebook lapā

2. bibliotēka

"Bibliotēkas abonētās datu bāzes, kuras iespējams izmantot  attālināti": informācija bibliotēkas Facebook lapā

Bērnu bibliotēka

"Mācībām noderīgi e-resursi skolotājiem un skolēniem"

Pieteikšanās saišu saņemšanai, sazinoties ar bibliotēku

Kontaktinformācija

Rēzeknes Centrālā bibliotēka

Facebook.com/rezeknesbiblioteka

Rēzeknes 2. bibliotēka

Tel.: 64632723

Facebook.com/Rezeknes2Biblioteka

Rēzeknes Bērnu bibliotēka

Tel.: 64623069

Facebook.com/RezeknesBernuBiblioteka

Aicinām sekot arī centrālajiem pasākumiem un diskusijām, ko rīkos Eiropas Digitālās nedēļas Latvijā organizatori. Papildinformācija eprasmes.lv.