RCB aicina doties pa lasāmvietām Rēzeknē

Iedvesmojoties no Latvijas Nacionālas bibliotēkas izdevuma “Lasāmvietas. Ceļvedis pa lasīšanas vietām 20. gs. sākuma Rīgā”, Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) aicina izzināt ar grāmatniecību un lasīšanu saistīto mūsu pilsētā un doties izzinošā pastaigā pa Rēzeknes “lasāmvietām”.

Pastaigas laikā iesim uz vietām, kur reiz darbojusies bibliotēka, ieskatīsimies tās vēstures lappusēs, kā arī uzzināsim par tipogrāfijas un izdevniecības aizsākumiem un šodienu Rēzeknē. Plānotais pastaigas ilgums – stunda vai pusotra stunda.

Pulcēšanās laiks un vieta – 14. jūlijā plkst. 15.00 pie Rēzeknes Centrālās bibliotēkas galvenās ieejas Atbrīvošanas alejā 81. Dalība pasākumā ir bez maksas. Laipni gaidām visus interesentus!

Izzinošā aktivitāte notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas iniciēto pasākumu ciklā “Latviešu grāmatai – 500”, izceļot šī gada tēmu – grāmatu un ideju izplatīšana un izdošana.