latgale tu mana dzive

Aleksandra Mihailova grāmatas prezentācija

2023. gada 23. martā plkst. 14.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notiks Aleksandra Mihailova grāmatas “Латгалия, ты жизнь моя и песня“ ("Latgale, tu mana dzīve un dziesma") prezentācija.

Aleksandrs Mihailovs dzimis 1953. gada 14. janvārī Komi APSR. Atgriežoties Latvijā, tēva dzimtajās mājās Latgalē, apmeties Rēzeknes rajona sādžā “Tuči”.

2020. gadā nāca klajā A. Mihailova pirmā grāmata "Politiskās represijas un likteņi", kurā publicēti vairāku represēto cilvēku dzīvesstāsti, dzejoļi par dzimteni, Rēzekni, Latgali un latgaliešiem. Interese par dzeju A. Mihailovam radās 2011. gadā savas tantes Lidijas Desjatkinas ietekmē. Lai arī daudz kam autoru iedvesmojusi un turpina iedvesmot dzimtā Latgale, viņa skolotāji un iedvesmotāji vienmēr bijuši arī krievu dzejnieki Puškins un Jeseņins.

Visi interesenti tiek laipni aicināti uz dzejas krājuma “Латгалия, ты жизнь моя и песня“ ("Latgale, tu mana dzīve un dziesma") (2022) prezentāciju Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā.