No 2022. gada 1. līdz 9. decembrim sakarā ar bibliotēkas krājuma inventarizāciju Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (RCB) darba laiks un pakalpojumu pieejamība būs ierobežota.

Bibliotēkas abonements (2. stāvs) būs slēgts. Lasītavas darba laiks (darba dienās) – no  plkst. 11.00 līdz 17.00. Sestdien, 3. decembrī, lasītavas darba laiks no  plkst.10.00 līdz 16.00.

Bibliotēkā būs pieejami šādi pakalpojumi:

• periodikas lasīšana;
  • konsultāciju un uzziņu sniegšana;
  • datoru un interneta izmantošana;
  • RCB abonēto datu bāzu izmantošana (3TD e-grāmatu bibliotēka:  eBook Public Library Collection, Britannica u. c.);
  • kserokopiju izgatavošana;
  • datorizdrukas;
  • skenēšana u. c.

Grāmatas varēs nodot bibliomātā (bibliotēkas grāmatu pakomātā) pie Centrālās bibliotēkas ieejas.

Tālrunis saziņai 64622061, e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Aicinām izmantot iespēju lasīt filiālbibliotēkās – Rēzeknes 2. bibliotēkā un Bērnu bibliotēkā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Uz drīzu tikšanos!