Visi Latvijas skolu 7. – 12. klašu audzēkņi tiek aicināti piedalīties literāro darbu konkursā.

Konkursu organizē Latvijas Dramaturgu ģilde un Latvijas Literatūras centrs sadarbībā ar Dramaturgu teātri un producēšanas vienību LatDrama (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

     Konkursā var iesniegt dzejas, prozas, dramaturģijas darbus, kā arī esejas un literāro publicistiku. 

.


     Iesniedzamo darbu apjoms: dzejā 100-300 dzejas rindas, pārējos žanros 10 000-25 000 zīmes.

 

     Darbi jāiesūta konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētājam Dainim Grīnvaldam elektroniski (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). Katrs autors saņems apstiprinājumu, ka darbs saņemts. Ja apliecinājums par darba reģistrāciju uz Jūsu e-pasta adresi nepienāk 24 stundu laikā, lūdzu, sūtiet savu darbu atkārtoti vai sazinieties ar žūrijas priekšsēdētāju telefoniski 25505399.

 

     Darbu iesūtīšanas termiņš – 18. maijs.

 

     Rezultāti tiks paziņoti 28. maijā.

 

     Ne mazāk kā 30 veiksmīgāko darbu autori saņems grāmatu balvas un brīvbiļetes uz Dramaturgu teātra izrādēm, kā arī tiks uzaicināti uz vienas dienas semināru 3. jūnijā LatDramas telpās, Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13.

 

     Interesantākos darbus Dramaturgu teātra aktieri nolasīs literāru pasākumu sērijā.

 

     Mākslinieciski pārliecinošāko darbu autori tiks uzaicināti uz Jauniešu literārās jaunrades vasaras semināru Aicinājums-33 nedēļas garumā un kļūs par kandidātiem līdzdalībai 62. Jauno un iesācēju autoru seminārā, kuru Latvijas Rakstnieku savienība rīkos šā gada rudenī.

     Konkursu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un partija Sabiedrība citai politikai.