Pielāgotā literatūra

Šogad Rēzeknes Centrālā bibliotēka piedāvā jaunu pakalpojumu – pielāgoto literatūru: grāmatas palielinātā drukā un audiogrāmatas.

Pielāgotā literatūra ir domāta ikvienai personai, kura ir neredzīga vai vājredzīga, kurai ir grūtības lasīt parasto drukāto tekstu, kā arī personām ar uztveres vai fiziskiem traucējumiem, ievērojot  Autortiesību likuma 22. punkta 1. panta 1. daļu.

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā ir pieejama pielāgotās literatūras grāmatu kopa no Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centra.

Šobrīd bibliotēkā pieejamas šādas grāmatas palielinātajā drukā:

Inguna Bauere “Līdz septītajai paaudzei”,

Zane Daudziņa “Dienasgrāmata”,

Epu Nuotio “Vīramātes zobs”,

Laura Vinogradova “Upe”,

Monika Zīle “Neizbiedēto putniņu valstība”

un audiogrāmatas:

Daina Avotiņa “Ceļā”,

Inguna Bauere “Līdz septītajai paaudzei”,

Inga Jēruma “Ilze Vazdika. Saldā katorga”,

Lato Lapsa “Dzīvības un nāves Disnejlendā”,

Kristīne un Kristaps Liepiņi “Pamirs mana sirds mīlestībā”,

Jū Nesbē “Tarakāni”,

Rozamunde Pilčere “Vasaras beigas”,

Laura Vinogradova “Izelpas”,

Андрей Ильин “Ловушка для героев”,

Галина Куликова “Свадьба с риском для жизни, или невеста из коробки”.

Aicinām izmantot jauno bibliotēkas pakalpojumu!