6psk 2b 2024 4

Šogad oktobrī, jau divpadsmito reizi, Latvijas skolās norisinājās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras tematika bija "Izglītība un karjera ikvienam".

Karjeras nedēļa aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā. Tās laikā ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.

Lai iepazītos ar bibliotekāra profesiju, Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēkā – CB filiālē oktobrī viesojās Rēzeknes 6. pamatskolas 2. b un 5. b klases skolnieki.

Bibliotēkā skolēniem bija iespēja uzzināt vairāk par bibliotekāra profesiju un bibliotēkas darbu, kā arī iepazīties ar grāmatu izkārtojumu bibliotēkā un bibliotēkas lietošanas noteikumiem. Ekskursija pa bibliotēku, deva iespēju vērot bibliotekāro darbu, uzdot jautājumus un pašiem veikt bibliotekāra dažādus darba uzdevumus.

Prieks par izrādīto interesi!