23. aprīlī Bibliotēku nedēļas ietvaros Rēzeknes 2. bibliotēkā pulcējās pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaka” sagatavošanas grupiņas bērni un skolotājas Anita Mortuzāne un Solvita Sērmā, lai piedalītos pasākumā „Mini, mini mīkliņu”.

Bibliotekāres pastāstīja par Bibliotēku nedēļas tradīcijām un iepazīstināja bērnus ar mīklu grāmatām un to daudzveidību. Bērni minēja āķīgās, jautrās, nepaklausīgās burtu mīklas, kā arī mīklas par dzīvniekiem.

Pasākuma dalībnieki ar aizrautību krāsoja dzīvnieku attēlus un izdomāja tiem vārdus. Kā pārsteigums pie bērniem ieradās pasaku personāži – lācis un vārna. Viņi pievienojās bērniem zīmēšanā un mīklu minēšanā. Ar lielu aizrautību visi kopā veidoja krāsainu kolāžu par bibliotēku, bet pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma saldus pārsteigumus.