Katru gadu vislatvijas grāmatu vērtēšanas programmā „Bērnu un jauniešu žūrija” piedalās arī Feimaņu pagasta bibliotēkas lasītāji. Pagājušajā gadā to kopskaits bija 25. Nu darbs ir paveikts, anketas aizpildītas, tagad priekšā noslēguma pasākums Ķīpsalā un, protams, spēku krāšana 2014. gada žūrijai.

2013. gada 27. decembrī ar bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekiem tika apmeklēts Latgales kultūrvēstures muzejs, kur bija iespēja piedalīties muzejpedagoģiskās programmas stundā „Kā top maize”, un Latgales vēstniecība „Gors”, tajā žūrijas dalībnieki noskatījās izrādi „Sniegbaltītes skola”, kur galvenās lomas atveidoja aktieri Liene Šomase, Jānis Kirmuška, Jānis Jarāns, Dainis Porgants u. c.

Paldies visiem lasīšanas programmas dalībniekiem un pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu!

Erna Ulase,
Feimaņu pagasta bibliotēkas vadītāja