Novadnieku stāsti

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītāju klubiņš “LASIS” 2018. gada 27. aprīlī plkst. 15.30 aicina uz tikšanos ar novadniekiem Mārīti un Teni Bikovskiem, kurus droši var saukt par latgaliskās kultūras kopējiem un popularizētājiem.

Mārītes dzimtā puse ir Strūžāni, šobrīd viņa strādā par skolotāju Rīgā, brīvajā laikā aktīvi darbojas mūzikas un kultūras jomā, no bērnības raksta dzeju. Mārītes dēls Tenis ir radiožurnālists, Latvijas Radio novadu ziņu korespondents.

Pasākums solās būt jautrs un muzikāls, tajā skanēs dzeja, dziesmas un joki. Arī klātesošajiem būs iespēja radoši izpausties.

Šis būs trešais cikla “100 stāsti Latvijai” pasākums (jau izskanējuši Dzimtu stāsti un Pilsētnieku stāsti). Cikla ietvaros bibliotēkā 2018. gadā paredzētas tikšanās ar Rēzeknes pilsētas un novada stiprajām dzimtām un ievērojamiem cilvēkiem, caur kuru stāstiem iepazīsim mūsu novada vēsturi, kultūru, tradīcijas un vērtības cauri laiku lokiem Latvijas simtgades kontekstā.