14. februārī – Valentīna dienā – Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notika UNESCO LNK iniciatīvas „Stāstu bibliotēkas” pasākums, kas bija veltīts stāstiem par draudzību, mīlestību, dziļām un patiesām jūtām, kuras visos laikos vienojušas cilvēkus neatkarīgi no vecuma, reliģiskās un etniskās piederības.

Stāstu vakara dalībnieces dalījās atmiņās par dzīves sakaistākajos mirkļos  redzēto, piedzīvoto, izjusto vai no citiem dzirdēto. Stāstos tika aptverts periods no laikiem, kad uz kāzām vēl brauca zirgu pajūgos, līdz pat lepniem mūsdienu kāzu limuzīniem.

Katrai stāstniecei bija savs īpašs stāsts, kuru viņa uzticēja klausītājiem. Tika aplūkotas arī daudzas kāzu fotogrāfijas – melnbaltās un krāsainās – kā dokumentāras liecības par laiku, kurā mēs pašlaik dzīvojam, un to, kā agrāk dzīvojuši mūsu senči.