Bibliotēku nedēļas atlaide parādniekiem

Klāt 2021. gada Bibliotēku nedēļa, arī šogad tajā piedāvājam atlaides parādniekiem.

Rēzeknes Centrālā bibliotēka, Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka, Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka un Specializētais grāmatu izsniegšanas punkts (Medicīnas bibliotēka) no 19. līdz 24. aprīlim aicina lasītājus atgriezt grāmatas, kuras ir noturētas ilgāk par divām nedēļām. Nododot grāmatu, kavējuma nauda netiks iekasēta.

Šajā laikā bibliotēkas abonementu būs iespējams atjaunot arī tiem lasītājiem, kuri nav varējuši nomaksāt kavējuma naudu par laikus nenodotajām grāmatām. Vienīgais noteikums – šajā laikā jāatnāk uz bibliotēku. Dārgie lasītāji, atcerieties – bibliotēkas grāmata nav jūsu personīgais īpašums, jūs to aizņematies uz noteiktu laiku!

Akcijas laikā ir svarīgi atnest grāmatas, jo tās ir vajadzīgas citiem lasītājiem. Esiet apzinīgi un atbildīgi, izmantojiet šo iespēju!