No 2020. gada 2. līdz 31. janvārim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā skatāma līvānieša Viktora Tokareva gleznu izstāde “Dabas simfonija”.

V. Tokarevs dzimis Krievijā, Penzas apgabalā, Līvānos dzīvo no 1971. gada, ir strādājis Līvānu stikla fabrikā par stikla pūtēju un gravieri, bet gleznošanu ar eļļas krāsām apguvis pašmācības ceļā. Gleznas liecina par to, ka autoru īpaši uzrunā ūdens stihija – vairumā no izstādē eksponētajiem darbiem atainoti ūdeņi, gan rāmi, gan ekspresīvi trakojoši.

Krāšņā izstāde uz Rēzekni atceļoja no Līvānu novada Centrālās bibliotēkas, kur tā bija skatāma aizvadītā gada otrajā pusē. Līdzīgi kā Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā, arī Līvānu bibliotēkā ir atsevišķs izstāžu cikls, kurā tiek izstādīti vietējo iedzīvotāju radošie darbi. Radošajiem cilvēkiem tā ir lieliska iespēja parādīt savus talantus citiem, bet bibliotēku apmeklētāji var gūt emocionālu baudījumu un uzzināt par prasmīgiem ļaudīm, kas dzīvo līdzās.