2018. gadā Rēzeknes Bērnu bibliotēkas lasītava saviem esošajiem un topošajiem lasītājiem piedāvā 42 dažādus periodiskos izdevumus latviešu valodā, kā arī krievu un citās svešvalodās. Jaunākie numuri izmantojami uz vietas lasītavā, savukārt iepriekšējie tiek izsniegti arī uz mājām.

Žurnāli bērniem

„Avenīte”, „Barbie”, „Princeses”, „Donalds Daks”, „Donalds Daks Tavā Kabatā”, „Hot Wheels”, „Ķepu Patruļa”, „Ledus Sirds”, ”Maša un Lācis”, „My Little Pony”, „Spicīte”, „Spider-Man”, „Vāģi”, „Vinnijs Pūks”, „Тошка и компания”, „Толока. Саша и Маша”.

Jauniešiem

„Avene”, „Astes”, „Ilustrētā Junioriem”, „Ilustrētā Vēsture”, „Толока. Волшебный”.

Vecākiem

„Mans Mazais”, „Praktiskie Rokdarbi”, „100 Labi Padomi”, „Annas Psiholoģija”, „Ieva”, „Ievas Veselība”, „Ievas Māja”, „Mājas Viesis”, „Mazajam Floristam”, „Una”, „Meine Fensterbilder”, „Basteln Mit Kinder”, „Сабрина RUS”, „Толока. Сваты”.

Tāpat kā agrāk Bērnu bibliotēkā varēs lasīt populāros laikrakstus „Rēzeknes Vēstis”, „Rēzeknes Vēstnesis”, „Vietējā Latgales Avīze”, „Резекненские вести” un „Панорама Резекне”.

Nāciet un izmantojiet šos preses izdevumus Bērnu bibliotēkā, Dārzu ielā 37!