Rēzeknes Centrālā bibliotēka

• „Jaunumi” (2., 16. marts, abonements)
  • „Marta ievērojamie jubilāri” (no 2. marta, abonements)
  • „Apgādā „Jumava” izdotās grāmatas” (no 5. marta, abonements)
  • „Velc, pelīte, saldu miegu…” 14. marts – Vispasaules miega diena (no 6. marta, lasītava)
  • „Sildies pie manis…” Vilhelmīnei Urtānei – 75 (no 12. marta, lasītava)
  • „Diena ar laimes garšu” 20. marts – Starptautiskā laimes diena (no 16. marta, lasītava)
  • „Latgale – zilo ezeru zeme” 22. marts – Pasaules ūdens diena (no 17. marta, lasītava)
  • „Teātra pasaule” 27. marts – Starptautiskā teātra diena (no 23. marta, abonements)
  • „Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs,/ Glabāsim Lieldienu prieku arvien,/ Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī, /Lieldienu saule lai atspīd arvien.” (no 23. marta, abonements)

Rēzeknes 2. bibliotēka

• „Sieviete – tu skaistākā starp puķēm...” 8. Marts – Starptautiskā sieviešu diena (no 2. marta)
  • „Mans literārais varonis” (no 2. marta)
  • „Bērnu zīmējumu izstāde par pavasari” (sadarbībā ar PII „Pasaka”) (no 2. marta)
  • „Aspazijai – 150” (no 12. marta)
  • „Vingro ar prieku!” „Ievas Veselība” un „Ko Ārsti Tev Nestāsta” piedāvā (no 16. marta)
  • „Teātris – Latvijā un pasaulē” 27. marts – Starptautiskā teātra diena (no 24. marta)
  • „Lieldienas gaidot!” (no 30. marta)

Rēzeknes Bērnu bibliotēka