Valentīndiena ir tumšo ziemas mēnešu romantiskākais notikums. Tā ir iespēja vēlreiz apliecināt mīlestību, radoši izpausties un vairot labās emocijas! Un, kā zināms, šajā dienā apkārt mums ir vienas vienīgas sirdis…

…Un to nevar būt par daudz! Tāpēc nedēļu pirms Valentīndienas  sestdien, 7. februārī, Rēzeknes pilsētas  2. bibliotēkas vecākā bibliotekāre Zenta Ruskule aicināja lasītājus piedalīties Valentīndienas radošajā  darbnīcā, kurā kopā ar bērniem no krāsainā papīra  tika grieztas dažāda izmēra sirsniņas, vēlāk no tām tika veidotas taureņu, zivtiņu, putnu, dažādu interesantu dzīvnieku un pat cilvēku figūras.

Bērnu un viņu vecāku radošos darbus tagad var aplūkot bibliotēkā izveidotajā izstādē, kas tur būs skatāma divas nedēļas. Visi ir laipni gaidīti smelties emocijas un idejas savai Valentīndienai!

Pasākuma foto skatieties šeit.