rotaļlietas

Rūpīgi izsaiņotie, sapostie, apbrīnotie un fotografētie Skolēnu interešu centra Mīksto rotaļlietu pulciņa audzēkņu meistarotie dzīvnieciņi, putniņi un lellītes nu jau otro reizi ir apskatāmi Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēkā.

rotaļlietas

Pulciņa vadītāja Tatjana Gemma pastāstīja, ka rotaļlietu šūšana ir visai radošs process, kas prasa izdomu, akurātumu, neatlaidību un centību. Skolēni mantiņas darina no pašu sarūpētiem un citu cilvēku dāvinātiem audumu gabaliņiem, lentītēm, mežģīnēm, pogām, pērlītēm, dzijas un citiem materiāliem. Ar šīm pašgatavotajām lellēm var rotaļāties, spēlēt teātri, tās var piekārt pie sienas vai arī kādam uzdāvināt. Izstādē skatāmi Karīnas Gončarenko, Jeļenas Kutliahmetovas, Lindas Pudnikas, Lauras Korņējevas, Fainas Grigorjevas un Elīnas Krotovas pašu rokām radītie darbi.

„Rotaļlietu parāde” Rēzeknes 2. bibliotēkā būs aplūkojama līdz 27. maijam.