Dzejoļi 1. septembrim – Zinību dienai

Dzejoļi 1. septembrim

     Bezrūpīgajiem vasaras brīvlaika atpūtas, piedzīvojumu un jautrības mirkļiem kā katru gadu seko rudens ziediem rotātais skaistais 1. septembra rīts. Lai tas būtu vēl svinīgāks, jau laikus jāsagatavo skaistu vārdu vācelīte! Piedāvājam citātus no bibliotēkas dzejas plaukta, kura krājumā ir gan skanīgi dzejoļi pirmklasniekiem, gan skaistas rindas tiem, kuri zinību kalnā kāpj jau ne vienu vien gadu.

Skatīties izstādi...

Līgo dziesmas un dzejoļi, Jāņu pantiņi, saulgriežu tautasdziesmas

Līgo un Jāņu pantiņi, saulgriežu dzejoļi

     Sagaidot Vasaras saulgriežus, bibliotēkas grāmatu plauktos esam sameklējuši grāmatas, kurās atrodami Līgo un Jāņu dienas dzejoļi un dziesmas, arī smieklīgi pantiņi un tautasdziesmas Jāņiem. Svētku sajūtai un iedvesmai – citāti no grāmatām.

Skatīties izstādi...

Dzejoļi par Latviju. Labie vārdi Latvijai

 

     Tuvojoties mūsu valsts Latvijas svētkiem, grāmatu plauktos esam sameklējuši skaistākos dzejoļus un dzejoļu grāmatas par Latviju, jo zinām, ka jums tās noderēs daudzos gadījumos – gatavojoties kādam patriotiskam pasākumam, dzejas pēcpusdienai, mācībām vai vienkārši liriskas noskaņas radīšanai, kad pavasarī mostas Latvijas baltie bērzi, „nāk rudens apgleznot Latviju” vai „liktens dzen svešumā klīst”.

Skatīties izstādi...