No 2019. gada 4. marta līdz 6. aprīlim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (RCB) abonementā apskatāma rēzeknietes Ludmilas Romanovas rokdarbu izstāde “Daudzveidīgā daba”.

L. Romanova ar izšūšanu nodarbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Darbu galvenās tēmas – sieviete, ziedi, ainavas un ikonas. Lielākais vairums izstādē apskatāmo darbu ataino dabu. Izšūtās gleznas tapušas pēc vairāku mākslinieku darbu motīviem – I. Aivazovska “Jūras krasts”, A. Kuindži “Bērzu birzs”, B. Bessonova “Sniegotā ziema kalnos”, S. Petrova “Zelta rudens” un “Marts”, J. Volkova “Oktobris”, M. Satarova “Pusdienlaiks”, S. Panina “Ūdenskritums”, S. Sandrema “Pa viļņiem” u. c.

Izstāde pārstāv ciklu “Radošie lasītāji”, kas uzsākts 2019. gadā un veidots ar mērķi parādīt bibliotēkas lasītāju mākslinieciskos talantus. Pirmā “Radošo lasītāju” cikla izstāde RCB abonementā bija skatāma šī gada februārī, kad bibliotēkas apmeklētāji varēja aplūkot V. Gruzdiņa gleznas, kas ataino Latgales dabu.

Laipni gaidīti visi interesenti! Fotoieskats izstādē – šeit.